05-860 Święcice; ul.Wiosenna 1 | REZERWACJA: +48 22 721 00 61
  • Hotel Święcice - Hotel jest zlokalizowany przy trasie E-30
  • Hotel Święcice - lokalizacja koło Warszawy
  • Hotel Święcice - nowoczesny design
  • Hotel Święcice - 62 komfortowe pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz 4 apartamenty
  • Hotel Święcice - spotkania biznesowe

Sale konferencyjne

Hotel Święcice stwarza dogodne warunki do organizowania różnego rodzaju konferencji,sympozjów, a także szkoleń i promocji produktów. Do dyspozycji Gości oddajemy 6 klimatyzowanych sal konferencyjno – szkoleniowych, mogące łącznie pomieścić do 220 osób.

Lokalizacja

Hotel jest zlokalizowany przy trasie E-30 (Warszawa – Poznań – E30), zaledwie 12 km od Warszawy. Hotel Święcice jest na rynku hotelarskim od marca 2011 r. Wyróżnia się nowoczesnym designem i funkcjonalnością swoich wnętrz.
Spotkania biznesowe / konferencje

Spotkania biznesowe / konferencje

Hotel Święcice to doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych. Nasze wnętrza są przystosowane zarówno dla kilkuosobowych spotkań zarządu, poprzez szkolenia i konferencje oraz imprezy integracyjne. Obiekt posiada 6 komfortowych sal konferencyjnych wyposażonych w rozwiązania technologiczne niezbędne dla przeprowadzenia każdego spotkania biznesowego.
Spotkania firmowe / integracyjne

Spotkania firmowe / integracyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrza, przytulne pokoje i najlepsze dania naszej kuchni. Dbałość o komfort i zadowolenie Gości jest naszym priorytetem. Miejsce, które wybierzemy musi mieć nie tylko oryginalny klimat, ale przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. My dla Państwa takie miejsce stworzyliśmy.
Organizacja uroczystości i wesel

Organizacja uroczystości i wesel

Przestronne i eleganckie wnętrza hotelu pozwolą na zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Doskonała kuchnia i perfekcyjna obsługa sprawią, że każde przyjęcie okolicznościowe – wesela, komunia, chrzciny, urodziny – będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Przyjęcia weselne

Przestronne i eleganckie wnętrza hotelu pozwolą na zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Doskonała kuchnia i perfekcyjna obsługa sprawią, że każde przyjęcie okolicznościowe – komunia, chrzciny, urodziny – będzie wyjątkowe i niezapomniane. Szef Kuchni zachwyci Was wyśmienitymi daniami tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej, serwowane w elegancki i efektowny sposób oczarują każdego.

Dołożymy wszelkich starań, aby chrzciny czy inne przyjęcie okolicznościowe, zorganizowane w naszym hotelu, spełniło Państwa oczekiwania.

Restauracja

Jesteśmy Restauracją dla wszystkich kochających niebanalną kuchnię i jedzenie. Nie masz pomysłu na niedzielny obiad, jesteś w trakcie służbowej podróży czy po prostu lubisz dobrze zjeść – nasi kucharze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich gości.

Aktualności

Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko kelnera.
Wszystkich poważnie zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: recepcja@hotelswiecice.pl
Może właśnie czekamy na Ciebie…

Hotel Święcice - organizacja konferencji, spotkań biznesowych oraz wesel

realizacja: estinet.pl